21. prosince

21. prosince

VÁNOČNÍ PRASÁTKO – J. K. Rowling
Vánoční prasátko je laskavý, napínavý dobrodružný příběh o lásce jednoho kluka ke své nejmilejší hračce a o tom, jak daleko je kvůli ní ochoten jít. Jde o samostatnou knihu, která nijak nenavazuje na žádný z předchozích titulů J. K. Rowlingové, a je určena čtenářům od osmi let. Zamiluje se do ní však celá rodina.
Jack nade v
še zbožňuje své plyšové prasátko, které má úplně odmalička. Vždycky tu pro něj bylo, zažili spolu dobré i zlé časy. Jednou na Štědrý večer se však stane hrozná věc – prasátko se ztratí. Ale Vánoce jsou čas zázraků a na Štědrý večer vše ožívá, dokonce i hračky. A Vánoční prasátko, nejnovější Jackova hračka a poněkud otravná náhrada za původní prasátko, má odvážný plán. Vydají se spolu na kouzelnou cestu za ztracenou hračkou a za záchranou nejlepšího kamaráda, kterého Jack kdy měl…

JAK SE BUDÍ PRINCEZNY včetně anglických titulků

Když už máme knížku o prasátku, nabízí se i tradice, a to ZLATÉ PRASÁTKO.

tato tradice mi vždy připomene reklamu na KOFOLU 🙂

Abychom nekoukali jen na pohádky a reklamy, můžeme si zahrát třeba pexeso. My máme doma zimní pexeso s obrázky Josefa Lady, které však děti nechtějí hrát. A letos jsem konečně vyrobila abecedové vánoční pexeso. S mladšími dětmi můžete hledat pouze stejné obrázky nebo stejná písmenka a se staršími už hledat dvojici písmeno-obrázek.
Pexeso k vytištění  najdete opět u CRAZY OWL STUDIO
Také „obyčejné“ barevné nebo černobílé pexeso a mnoho jiných najdete ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.