Medvěd Wrr Po přečtení zavřít –

Medvěd Wrr Po přečtení zavřít –

Medvěd Wrr Po přečtení zavřít!
Naprosto úžasná kniha. Máme ji i v papírové podobě. Máme už i druhý díl a netrpělivě očekáváme přílet další knihy Netopýr Warren: Vzhůru nohama!
Určitě doporučujeme a dáváme 5*.
Díky karanténě si můžete celou knihu vychutnat také v audiopodobě. Namluvil ji úžasný Jan Bílek z hradeckého Klicperova divadla ve spolupráci s Petrem Vyšohlídem.

INFO:

O čem kniha vypráví:
„Znáte ten pocit, když se začtete do knihy a její příběh Vás zcela pohltí? Tak přesně tohle se stalo i medvědovi Wrr. A to doslova!

V otlučené krabici od bot se dostane do zdánlivě opuštěné továrny, ve které vznikají knihy. Ano, všechny ty knihy, kterých máte doma plné police nebo knihovny. Když se do jedné z nich začte, je doslova vtažen do děje a stává se součástí jejího příběhu. Narazí zde na pirátskou bandu v čele s protřelým kapitánem Crabsonem. Ten se plaví napříč knihami, v jejichž příbězích hledá ukryté součástky z rozbitého stroje na výrobu knih. Jeho cíl je jediný – získat nad vynálezem moc a podmanit si tak celý knižní svět! Podaří se medvědovi Wrr překazit jeho ničemný plán?“

ŽÁNR:
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
/52 stran/

Leave a Reply

Your email address will not be published.